RSF1FB1K82
MFR.Part #
RSF1FB1K82
JLCPCB Part #
C2644276
Description
-55℃~+235℃ 1.82kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS