RSF1FB2K21
MFR.Part #
RSF1FB2K21
JLCPCB Part #
C3529338
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.21kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS