RNS1FTD78R7
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNS1FTD78R7
JLCPCB Part #
C6408543
Package
Plugin,D2.4xL6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6mm Through Hole Resistors ROHS