RNCF2512DTC300K
MFR.Part #
RNCF2512DTC300K
JLCPCB Part #
C2534546
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150V 300kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS