RNS1FTD88R7
MFR.Part #
RNS1FTD88R7
JLCPCB Part #
C7058352
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6mm Through Hole Resistors ROHS