RNCF2512BTE634K
MFR.Part #
RNCF2512BTE634K
JLCPCB Part #
C2563685
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS