CRCW2512220RJNEHHP
MFR.Part #
CRCW2512220RJNEHHP
JLCPCB Part #
C4064262
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS