RSF3JT6K20
MFR.Part #
RSF3JT6K20
JLCPCB Part #
C2592674
Description
-55℃~+235℃ 3W 6.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS