MLFA1JTD91K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MLFA1JTD91K0
JLCPCB Part #
C6093114
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS