MMB02070C1479FB200
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMB02070C1479FB200
JLCPCB Part #
C4091910
Package
0207
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 1W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0207 Chip Resistor - Surface Mount ROHS