CF12JB330K
MFR.Part #
CF12JB330K
JLCPCB Part #
C6148738
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 330kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS