MGM3JB220K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MGM3JB220K
JLCPCB Part #
C6666949
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 220kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS