MGM3JT8M20
MFR.Part #
MGM3JT8M20
JLCPCB Part #
C6989843
Description
-55℃~+175℃ 3W 8.2MΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS