NCR3WSKR-73-39R
MFR.Part #
NCR3WSKR-73-39R
JLCPCB Part #
C19510077
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 39Ω 3W Carbon Film Resistor ±10% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS