MGM3JT82K0
MFR.Part #
MGM3JT82K0
JLCPCB Part #
C7301789
Description
-55℃~+175℃ 3W 82kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS