MGM3FT82K0
MFR.Part #
MGM3FT82K0
JLCPCB Part #
C6903675
Description
-55℃~+175℃ 3W 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS