MGM3FT510M
MFR.Part #
MGM3FT510M
JLCPCB Part #
C6090360
Description
-55℃~+175℃ 3W 510MΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS