CFR200JR-73-180K
MFR.Part #
CFR200JR-73-180K
JLCPCB Part #
C1763054
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 180kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS