MGM3JT2M40
MFR.Part #
MGM3JT2M40
JLCPCB Part #
C20111897
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+175℃ 2.4MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS