RSF5JT36K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF5JT36K0
JLCPCB Part #
C6207085
Package
Plugin,D8xL24.5mm
Description
-55℃~+235℃ 36kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS