MGM3JT270K
MFR.Part #
MGM3JT270K
JLCPCB Part #
C7225431
Description
-55℃~+175℃ 270kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS