MGM3JT240K
MFR.Part #
MGM3JT240K
JLCPCB Part #
C5796092
Description
-55℃~+175℃ 240kΩ 3W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS