CF12GB680K
MFR.Part #
CF12GB680K
JLCPCB Part #
C6483236
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 680kΩ Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS