MFP200BBD73-1K02
MFR.Part #
MFP200BBD73-1K02
JLCPCB Part #
C1405458
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS