MGM3JT22M0
MFR.Part #
MGM3JT22M0
JLCPCB Part #
C7225428
Description
-55℃~+175℃ 22MΩ 3W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS