MGM3JT20M0
MFR.Part #
MGM3JT20M0
JLCPCB Part #
C6300836
Description
-55℃~+175℃ 20MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS