MGM3JB270K
MFR.Part #
MGM3JB270K
JLCPCB Part #
C6666951
Description
-55℃~+175℃ 270kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS