MGM3FT820K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
MGM3FT820K
JLCPCB Part #
C6903672
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+175℃ 3W 820kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS