RNF1FAD15K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNF1FAD15K0
JLCPCB Part #
C3408203
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS