HHV2WSFT-73-102K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
HHV2WSFT-73-102K
JLCPCB Part #
C1399579
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS