RSF3FT10K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF3FT10K0
JLCPCB Part #
C2593075
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+235℃ 10kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS