MGM3FT910M
MFR.Part #
MGM3FT910M
JLCPCB Part #
C6226317
Description
-55℃~+175℃ 3W 910MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS