FMP300FBF73-5K49
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FBF73-5K49
JLCPCB Part #
C1388836
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS