RSF3JT6K80
MFR.Part #
RSF3JT6K80
JLCPCB Part #
C3439485
Description
-55℃~+235℃ 3W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS