MGM3FT6M20
MFR.Part #
MGM3FT6M20
JLCPCB Part #
C5669520
Description
-55℃~+175℃ 3W 6.2MΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS