MGM3FT82M0
MFR.Part #
MGM3FT82M0
JLCPCB Part #
C6090382
Description
-55℃~+175℃ 3W 82MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS