MFR200FBF73-3R01
MFR.Part #
MFR200FBF73-3R01
JLCPCB Part #
C1398117
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.01Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS