MGM3FT6M80
MFR.Part #
MGM3FT6M80
JLCPCB Part #
C6090372
Description
-55℃~+175℃ 3W 6.8MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS