FMP300FTF73-2K37
MFR.Part #
FMP300FTF73-2K37
JLCPCB Part #
C1386728
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS