FMP300FRF73-237K
MFR.Part #
FMP300FRF73-237K
JLCPCB Part #
C1761694
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS