MGM3FT620K
MFR.Part #
MGM3FT620K
JLCPCB Part #
C6666944
Description
-55℃~+175℃ 3W 620kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS