MGM3FT680K
MFR.Part #
MGM3FT680K
JLCPCB Part #
C6226316
Description
-55℃~+175℃ 3W 680kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS