MGM3FT220K
MFR.Part #
MGM3FT220K
JLCPCB Part #
C7226247
Description
-55℃~+175℃ 220kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS