MGM3FT470M
MFR.Part #
MGM3FT470M
JLCPCB Part #
C6090346
Description
-55℃~+175℃ 3W 470MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS