MGM3FT430M
MFR.Part #
MGM3FT430M
JLCPCB Part #
C5796082
Description
-55℃~+175℃ 3W 430MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS