MGM3FT43M0
MFR.Part #
MGM3FT43M0
JLCPCB Part #
C6666942
Description
-55℃~+175℃ 3W 43MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS