MGM3FT4M30
MFR.Part #
MGM3FT4M30
JLCPCB Part #
C6903666
Description
-55℃~+175℃ 3W 4.3MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS