MGM3FT3M60
MFR.Part #
MGM3FT3M60
JLCPCB Part #
C6666938
Description
-55℃~+175℃ 3.6MΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS