MGM3JT3M60
MFR.Part #
MGM3JT3M60
JLCPCB Part #
C7301784
Description
-55℃~+175℃ 3.6MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS