MGM3FT5M60
MFR.Part #
MGM3FT5M60
JLCPCB Part #
C5669517
Description
-55℃~+175℃ 3W 5.6MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS